603 798 043
vanca@webovkyrychle.cz
www.webovkyrychle.cz

Atraktivní web, základ úspěchu!

Slideshow 1 - tvorba webových stránek

Atraktivní design, čtivý text, validita, použitelnost a snadná dostupnost informací. To vše dohromady je základem úspěšných webových stránek, které přivedou zákazníky až k Vám.

Více o tvorbě webových stránek

Je Váš web vidět?

Slideshow 2 - SEO optimalizace

Je i Váš web vidět? Bez SEO vidět není, když není vidět zákazníky nepřivede. Buďte vždy na prvních stránkaćh vyhledávačů a Vaše zisky porostou.

Více o SEO optimalizaci

Tonery a servis ZDARMA

Slideshow 3 - Prodej spotřebního materiálu

Tiskněte levněji a kvalitně. Nakupujte tonery a získáte k nim prvotřídní servis zcela ZDARMA.

Více tonerech a servisu ZDARMA

E-shopy

Tvorba internetových obchodů na míru je jednou z mnoha našich činností. Naší hlavní snahou je produkovat přehledné, jasně strukturované a profesionálně graficky zpracované e-shopy. Při tvorbě internetového obchodu je kladen hlavní důraz na přístupnost pro vyhledávače a uživatelskou použitelnost. Naše e-shopy lze shrnout v několika bodech.

Jedinečný webdesign
Nechte si vytvořit jedinečný návrh webdesignu i loga, pro Váš e-shop, nebo nám zašlete již Vámi vytvořený design a my ho pro web uzpůsobíme.

Produkty a kategorie bez omezení
Náš e-shop není nijak limitován počtem kategorií, nebo produktů, využijte naplno jeho potenciál a prodávejte bez limitů.

Jednoduchá administrace
Upravujte si sami veškerý obsah, texty, obrázky i videa v grafickém editoru, upravujte metody dopravy a platby, počty záznamů na stránce, vkládejte informace a důležitá sdělení na e-shop.

Široká nabídka platebních metod
Umožněte uživatelům platbu na dobírku, bankovním převodem nebo přes PayPal v přípravě jsou také moduly pro platební karty a multiplatební brány jako PayU a GoPay, na vyžádání je možné naprogramovat i další platební metody.

Multijazyčnost, aneb kolik řečí umíš...
E-shop standardně nabízí češtinu, můžeme Vám ale nabídnout i slovenskou, německou a anglickou verzi e-shopu a na vyžádání jsme schopni realizovat e-shop v jakémkoliv evropském jazyce.

Podpora prodeje, bonusy, slevy
E-shop disponuje celou škálou marketingových funkcí. Od věrnostního bonusového programu, přes poukazy na slevu, dárkové poukazy, slevy pro určité skupiny zákazníku až po affiliate systém.

Exporty pro Heureku a Zboží
Exporty pro zbozi.cz, heureku a dnes už i Google merchant jsou u většiny e-shopů samozřejmostí. U nás tomu není jinak.

Uživatelská přívětivost
Jednoduchost, dostupnost, přehlednost. To jsou základní požadavky zákazníků nezbytné pro to, aby pokročili od výběru k realizaci objednávky.

Podpora SEO
Bez návštěvníků, kteří přichází přes vyhledávače se dnes žádný e-shop neobejde. S naším e-shopem nebudete pozadu ani Vy.

Analytické reporty
Procházejte si přímo na svém e-shopu analýzy prodeje i návštěvnosti.

Aktuální webové projekty

~CZ Projekt~ Zadání: Vytvoření kompletních webových stránek
Stav: 10%
Postup: Vytváření webdesignu

~Airlony~ Zadání: Vytvoření kompletních webových stránek
Stav: 50%
Postup: Čekání na podklady

~Leopard s.r.o.~ Zadání: Vytvoření kompletních webových stránek
Stav: 90%
Postup: Dokončování