603 798 043
vanca@webovkyrychle.cz
www.webovkyrychle.cz

Atraktivní web, základ úspěchu!

Slideshow 1 - tvorba webových stránek

Atraktivní design, čtivý text, validita, použitelnost a snadná dostupnost informací. To vše dohromady je základem úspěšných webových stránek, které přivedou zákazníky až k Vám.

Více o tvorbě webových stránek

Je Váš web vidět?

Slideshow 2 - SEO optimalizace

Je i Váš web vidět? Bez SEO vidět není, když není vidět zákazníky nepřivede. Buďte vždy na prvních stránkaćh vyhledávačů a Vaše zisky porostou.

Více o SEO optimalizaci

Tonery a servis ZDARMA

Slideshow 3 - Prodej spotřebního materiálu

Tiskněte levněji a kvalitně. Nakupujte tonery a získáte k nim prvotřídní servis zcela ZDARMA.

Více tonerech a servisu ZDARMA

Redakční systémy pro webové stránky

Webové stránky, mohou být obohaceny o redakční systém, systém, který umožňuje okamžitě online měnit obsah webových stránek, včetně obrázků v textu, přidávat fotografie do galerie, případně měnit další prvky webových stránek podle Vašeho zadání.

Kdy je doporučeno využít redakční systém?

Redakční systém je na webové stránky vhodné nasadit v případě, že plánujete úpravy častěji jak 1x týdně. Redakční systém Vám totiž umožní web nejen spravovat, ale také sami rozšiřovat o nové příspěvky.

Jaké jsou výhody redakčního systému?

Máte okamžitě přístup k obsahu Vašeho webu a bez čekání můžete provádět téměř veškeré změny. Online spravujete texty i fotografie, přidáváte nové stránky, bannery a další informace na web.

Má redakční systém i nějaké nevýhody?

Své nevýhody redakční systém má, ale jeho výhody nad nimi rozhodně převažují. Nevýhodou je nutnost znát alespoň něco málo z prostředí webových stránek, jako je například SEO, bez kterého se dnes nikdo neobejde a tvoří základ pro úspěšné zobrazení stránek ve výsledcích vyhledávání. Je potřeba vědět co do příslušných kolonek v redakčním systému vyplnit. Ale nebojte se, svůj web tím nepoškodíte a po drobné konzultaci s Vaším SEO specialistou bude vše vyřešeno.

Aktuální webové projekty

~CZ Projekt~ Zadání: Vytvoření kompletních webových stránek
Stav: 10%
Postup: Vytváření webdesignu

~Airlony~ Zadání: Vytvoření kompletních webových stránek
Stav: 50%
Postup: Čekání na podklady

~Leopard s.r.o.~ Zadání: Vytvoření kompletních webových stránek
Stav: 90%
Postup: Dokončování